Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
L bälte - Bra skick. 110 cm
L och V bälte  - Fint bälte har knappt använt för mer info skriv gärna till mig!
Iv bälte med monogram - Snyggt Iv bälte i skinn med klassiskt Iv-monogram i mintgrön och vit färg. Bältet har en stor svart Iv-spänne och mönster med loggor och cirklar längs hela remmen. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Monogram bälte - Snyggt monogram bälte, nytt
Vit monogram bälte från Louis Vuitton - Stilrent vitt bälte från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Bältet har ett elegant LV-spänne i silver som ger en lyxig touch. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Nypris (6350 kr)
Monogram bälte - Helt nytt monogram bälte med silvrig logga
Monogram bälte - Helt nytt brunt monogram bälte med svart logga
L bälte i monogram
L bälte i monogram - 0 L bälte i monogram - 1 L bälte i monogram - 2

L bälte i monogram

Storlek: 115
Kategori: Accessoarer
Märke:
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Pris kan diskuteras

Samuel Alfredsson
Samuel Alfredsson
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
EA7 jacka - Svart ea7 jacka storlek 152 som är andvänd typ 10-20 gånger. som ny! Ordinarie pris 1800kr. Pris kan diskuteras, perfekt till våren och sommar och höst. Funkar att ha på vintern beroende på vad du har under.
Tommy Hilfiger skor - Säljer nu ett par tommy hilfiger skor som är använda några gånger, säljer pga fick ett par vinterskor. Ny pris 1100kr. Färg är navy blue
Gråa Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med ikoniska röda sulor och coola nitar på tån. Skorna har lågt skaft, matchande grå skosnören och metalliska öljetter. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy och lyxig stil.
Liknande annonser
Visa alla