Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bälte - Snyggt bälte med klassiskt rutigt mönster i beige och grått. Bältet har en stor logga i metall som spänne och är gjort i canvas med läderdetaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Bälten - Fina bälten passar perfekt till fester och även till vardagen passa på att köpa nu!
Bälte - Helt ny Ysl bälte.
Flätat Bälte  - 100cm typ aldrig använt inte sönder
Bälte  - Pris kan duskiteras det är sprillans nya aldrig använt.
Prada bälte - Prada skin bälte.
Märkes bälte - Säljer ett svart bälte  med ikoniskt monogrammönster och stilren metallspänne. Bältet är gjort i läder och textil, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en lyxig touch.
 Bält  -  Bra Bält passar alla kläder
Bälte
Bälte - 0 Bälte - 1 Bälte - 2

Bälte

Storlek: 115cm
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nytt

Teodor Todorovic
Teodor Todorovic
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike dunk  - Helt nya. Oanvända. Skick 10/10. Kommer med låda
Zavetti Canada jacka - Riktigt snygg och skön jacka perfekt till hösten då den inte är så tjock men håller värmen. Säljer då den blivit för liten för mig.Kvittot finns köptes på JD sport. Skriv gärna vid frågor
Replay jeans anbas  - Riktigt feta Replay jeans använt dem 2 gånger. Jeansen är i jättebra skick som nya. Modell anbass. Skriv gärna vid minsta fundering
Burberry t shirt  - Säljer nu denna burberry t shirt som är stil ren och är perfekt för sommaren. Tröjan är bra till alla tillfällen och är helt ny. Tröjan är i storlek M. Priset är inte hugget i sten
Casablanca t shirt - Svart t-shirt från Casablanca med coolt tryck av en pelare och logga på bröstet och ryggen. Klassisk rund hals och korta ärmar.Perfekt för dig som gillar streetwear med unik design. Tröjan är helt ny och har aldrig använts
Polo Ralph Lauren tröja - Säljer en grå kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren i storlek M. Tröjan har rund hals, lång ärm och klassisk broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Dsquared jeans - Riktigt snygga jeans säljer dem då dem är för små för mig. Prövat på dem men annars helt nya. Tagsen kommer med dem. Skriv vid frågor. Kom gärna med prisförslag kan gå ner vid snabb försäljning
Liknande annonser
Visa alla