Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Edblad ring - En jätte fin Edblad ring som är 16mm, använd ganska mycket men i väldigt fint skick🤍🤍Säljer pga att jag inte använder silver längre🤍Silver platerad
Edblad ring - Edblad ring i fint skick
Edblad ring  - Intressekoll på min fina Edblad ring i silver. Storlek 16,8. Tänkte sälja eftersom det är fel storlek, använt några gånger men är i väldigt fint skick. Köptes för 400kr
Edblad ring - Edblad ring köpt 1,5 år sen knappt använd. Nypris 300kr Säljer då den är för stor
Edblad ring - Jättefin ring från Edblad i väldigt bra skick. Storlek 16,8mm, alltså S💕💕
Ring ifrån Edblad  - Silver ring ifrån Edblad med piggar. Storlek 16.00 och använt rätt så många gånger men i jätte bra skick. Säljer då den är för liten nu.
Edblad ring - Jättefin Edblad ring i silver! Fint skick och är endast använd fåtal gånger. Säljer för 129kr pga den är för liten för mej. Ifall någon skulle vilja byta mot en större storlek kan man kontakta mej! ;)
Edblad ring  - Säljer min ring från Edblad i blankt silverfärgat material med konformade nitar runt hela ringen. Snygg och edgy design som sticker ut och passar perfekt för dig som gillar statement-smycken. Kommer i original ask och är i 16.00. Inte nå mycket använd! Nypris: 349kr!☺️
edblad ring
edblad ring - 89

edblad ring

Storlek: 16,0
Kategori: Accessoarer
Märke: Edblad
Färg: Silver

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

silver edblad ring i storlek 16,0, har inte kommit till användning säljer för 300 men kan tänkta mej och byta till guld🥰🥰

Olivia
Olivia
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
juicy kofta - Säljer min mörkblåa juicy kofta för att den inte kommer till användning. Har används få tal gånger.
Even&Odd - Säljer min Even&Odd väska som inte kommer till användning längre, den är i bra skick och ser helt ny ut. Köpt för 189🥰
Ljusblå kappa från Wera - Elegant ljusblå kappa från Wera med en stilren design. Kappan har en bred krage och knäpps med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar och ger en sofistikerad look.
Svart ribbad topp - Säljer en svart ribbad topp med trekvartsärm och volangdetalj i nederkant. Perfekt för en stilren look.
Ljusblå blus - Säljer en stilren ljusblå blus med korta ärmar och hög hals. Blusen har en elegant och enkel design som passar perfekt för både vardag och festliga tillfällen.
Vit spetsblus - Säljer en elegant vit spetsblus med korta ärmar och rund hals. Blusen har ett vackert spetsmönster och en knytning i nacken. Perfekt för en stilren look.
Blå linnetopp från H&M - Snygg blå linnetopp från H&M med volangdetaljer. Perfekt för varma dagar med sin lätta och luftiga design. Axelbandslös stil som ger en chic look.
Svarta bootcut jeans från junkyard - Säljer mina svarta jeans från junkyard eftersom dem inte kommer till användning, köpte för 599😊
Liknande annonser
Visa alla