Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverpläterad Strass Brosch
Silverpläterad Strass Brosch - 89 Silverpläterad Strass Brosch - 90

Silverpläterad Strass Brosch

Storlek: 3.50*1.20cm
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

59 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Helt ny

Alva
Alva
(25)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snöflingeformad brosch med strass - En glittrig brosch i form av en snöflinga, täckt med gnistrande strass. Perfekt för att ge en vinterkänsla till din outfit. Den är i silverfärg och passar utmärkt till festliga tillfällen eller som en fin detalj på en kappa eller tröja.
925 Silverpläterade par  ringar med Strass - Säljer två par strass ringar i 925 Silverpläterade . Ena paret har ett coolt mönster med infällda små stenar och öppna detaljer, medan det andra paret har en modern, sned design där en ring har en liten klar sten. Perfekta för dig som gillar minimalistiska smycken med en twist. 155kr/par . Helt ny
925 Silverpläterad ( stämplad) Strass korshalsband - Säljer ett stilrent halsband i Silverpläterad med ett korsformat hänge som är dekorerat med glittrande stenar. Kedjan har en tvinnad design och ett smidigt lås. Perfekt för dig som gillar detaljer med lite extra bling. Helt ny
925 Silverpläterade Strass Par ringar - Fyra snygga Silverpläterade ringar i olika designer. En med gnistrande stenar, en med tvinnad look och två med ingraverad text och små stenar. Perfekta för att mixa och matcha för en personlig stil.  Med stämpel, 155kr/par , helt ny
 925 Silverpläterade Strass Par Ringer  - Fyra stilrena silverfärgade ringar, två med gnistrande stenar i klassisk solitärdesign och två med flera små stenar i rad. Perfekta för att mixa och matcha, med både släta och dekorerade band. Ger en elegant och modern vibe till din look.  155kr/ par , helt ny
brosch med strass i rött och orange - Unik brosch i silvrig metall, dekorerad med gnistrande strass i rött, orange och klara stenar. Snygg, böljande form som sticker ut och ger en cool touch till din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar färg och bling.
12 konstellation Strass Halsband i 925 Silverpläterad  - Finns 12 konstellation kvar  Helt ny  125kr/st  Sammafrakt
12 konstellation Strass Halsband i 925 Silverpläterad  - Finns 13 konstellation kvar  Helt ny  Sammafrakt 125kr/st
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!