Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Retro solglasögon  - Retro solglasögon som är vita med en grön detalj i bra skick
Bälte - Helt nytt bälte som va lite för litet för mig
Bälte - Helt nytt och oanvänd. Kommer med en hålslagare UTAN BOX! Storleken är 110cm. Allt det för det låga priset 235kr! Det är fastpris eftersom den är på rabatt! Fraktar inom 24 timmar.
Bälte - Riktigt snyggt och klassiskt bälte
Bälte  - Vitt bälte helt nytt 120 cm lång
Bälte  - Ett vit bälte med guldig H, den är helt ny och är i 105 cm. Pris kan diskuteras och skriv om du har några frågor.
Bälte  - Dm vid intresse sprillans ny
Retro bälte.
Retro bälte. - 89 Retro bälte. - 90 Retro bälte. - 91

Retro bälte.

Storlek: 100CM
Kategori: Accessoarer

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Coolt retro bälte från 70-talet. Tyvärr börjar färgen bli kass, därav priset.

Oktoberbarn
Oktoberbarn
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband  - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
GG Bälte - Säljer en helt nytt bälte aldrig använd. Storlek 110. Snabb frakt, postas inom 24h efter köp. Skriv gärna om du har fler frågor. Kan även hämtas i Stockholm.
Edblad örhängen - Säljer dessa Edblad örhängen då de inte kommer till användning. Har endast använt de fåtal gånger och därmed säljer jag dom. Har lagt upp matchande smycken från samma kollektion. Är öppen för pris förslag, man kan också köpa direkt. Hör av er❤️
Nya Fyra chunky ringar med pärlor och blomma - Säljer ett set med fyra statement-ringar i guldton. En ring har en stor oregelbunden vit pärla, en är formad som en blomma, en har en abstrakt vågig design och en har en pärla infattad i en snirklig guldram. Perfekt för dig som gillar unika och iögonfallande accessoarer.
Seiko Santos Mods - Knappt använd! Skickas i säkerhet! Lyxa till det med denna klockan!