Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Snygga solglasögon!
Snygga solglasögon! - 89 Snygga solglasögon! - 90 Snygga solglasögon! - 91

Snygga solglasögon!

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använda coola glasögon!

Julia Holmgren
Julia Holmgren
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Solglasögon  - Hjälper min kille sälja hans solglasögon, skriv om du är intresserad! I toppskick
Solglasögon - Tja har några par solbrillor säljer till bra pris och vid köp av flera kan man få bättre pris! Har färgerna på bilden skriv vilken du vill ha!😊🤝
Solglasögon  - Ett par solglasögon från shein ⚡️ 69 inkl frakt 🥰
Solglasögon  - Aldrig använt, bara testat. Mörklila/brun aktig färg på glaset. Kommer med ett svart glasögonfodral.
Snygga solglasögon - Supersnygga solglasögon, funkar perfekt till sommaren. Köpte för 300kr.❤️
Solglasögon   - Nya solglasögon aldrig använt pris går att diskutera
Solglasögon  - Jag säljer mina oanvända solglasögon från meller. Det är modellen kessie och är i färgen tigris. Anledningen till att jag säljer dem är för att jag råka beställa två par.😎
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Blå Vit Svart klocka vanlig  - Vanlig klocka följer med box kvitto
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!