Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Akryl, akvarell färg
Akryl, akvarell färg - 89 Akryl, akvarell färg - 90

Akryl, akvarell färg

Storlek: X
Kategori: Accessoarer

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Akvarell färger i kartongen använd men inte allt mycket, akvarell block 8/12 sidor kvar och 8st akryl färger med hälfen till hela kvar🤍 frakt tillkommer på 66kr

Tilda.Svensson
Tilda.Svensson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Akvarell pennor - Säljer dessa Akvarell pennor eftersom att jag inte har avändning av sånna här. De är helt oanvända, endast öppnade för att ta bilder på dem!  Snälla klicka inte "köp nu" utan att jag har godkänt det!
Akryl  - Bra nagel grejer till nybörjare  (Pris kan diskuteras)  Frakt 15
Guldbjörnsörhängen i akryl - Handgjorda örhängen av mig med genomskinliga guldfärgade björnar i akrylplast. Hängande modell med silvriga krokar och detaljer. Perfekt accessoar för dig som gillar lekfull och unik stil. Frakt 22-100kr. Kontakta mig om du har frågor eller vill köpa.
Akryl set - Säljs då det ej kommer till användning, har endast testat borsten men den är ren gjord och är som ny💕
Akryl pulver  - Ajryl pulver
Armband glas/akryl  - Sött armband med pärlor i glad och akryl. Tre olika justeringar, 16-17-18 cm
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par trendiga örhängen i guldfärg med små vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har en rund creolformad bas och hängande dekorationer som ger en cool och elegant look. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med accessoarer.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Guldigt armband med vita stenar - Snyggt och stilrent armband i guldfärgad metall med två stora, droppformade vita stenar i varje ände. Armbandet är öppet och justerbart, perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Kommer i en svart presentask.
Tvåfärgad klocka från Olevs - Stilren klocka från Olevs med svart urtavla, guldfärgade detaljer och datumvisning. Armbandet är i tvåfärgad metall, guld och silver, med klassisk länkdesign. Klockan har markerade index och en räfflad guldfärgad ring runt urtavlan. Perfekt accessoar för en trendig look.
Svart mössa från Burberry - Snygg svart mössa från Burberry med bred vikt kant där BURBERRY står i stora vita bokstäver. Klassisk och stilren design, perfekt för dig som vill ha en exklusiv accessoar. Stickad i mjukt material för skön känsla och passform.