Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Alexander Wang väska
Alexander Wang väska  - 89

Alexander Wang väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

4500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Alexander Wang väska. Nypris runt 5000-6000kr. Har använt lite men väldigt bra skick. Inga tecken på slitage. Pris kan diskuteras och äkthetsbevis finns.

🤍
🤍
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart hårklämma med glittriga bokstäver Alexander Wang - Cool svart hårklämma med stora glittriga silverbokstäver som stavar 'WEB'. Klämman är i plast och bokstäverna är täckta av små gnistrande stenar som ger en extra bling-effekt. Perfekt accessoar för att lyfta din look och hålla håret på plats.
Svart keps från Golf Wang - Svart keps från Golf Wang med stor vit broderad G på framsidan. Inte mycket använd därefter säljer jag den. Sätter sig riktigt fint på huvudet! Tveka inte på att höra av er om ni har frågor! Mvh Hampus
Alexander McQueen  - Alexander McQueen armband, sparsamt använd i fint skick!⭐️
Alexander McQueen armband ❤️ - Säljer denna fina då den inte kommer till användning ❤️ jätte fint armband som är väldigt unikt och coolt ❤️ köptes här på Plick och man får med box och allt❤️ köptes för 1000kr men mitt pris är mellan 800kr-900kr
Alexander McQueen svart armband - Interessekoll på mitt Alexander McQueen armband. Såå snyggt, har tecken på användning
Svarta solglasögon Alexander McQueen - Snygga solglasögon från Alexander McQueen med bred, fyrkantig båge i svart och mörkbrun sköldpaddsmönstrad plast. Glasen är mörka och sidorna har coola nitar som detalj. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Vera Wang  - Vera Wang mössa perfekt till vintern aldrig använd. Tjockt material så håller en varm.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Beige rutig halsduk från Burberry - Klassisk beige halsduk från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Halsduken har fransar i ändarna och är tillverkad i mjuk ull som känns lyxig och varm. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Gucci keps - Gucci tiger keps size s(57cm) kepsen är såklart använd i några år.
Lvbälte - 115
Pandora silverarmband med berlocker - Säljer ett snyggt Pandora armband i silver med fyra berlocker, en Spiderman, ett hjärta med låsmotiv, två hängande hjärtan och ett clip med rosa diamanter. 😊