Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband med stjärna
Halsband med stjärna - 89 Halsband med stjärna - 90

Halsband med stjärna

Storlek: X
Kategori: Accessoarer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfint halsband med stjärna köpt på secondhand 🤩

Runa
Runa
(26)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stjärn halsband - fint men används inte
Stjärna Halsband  - 38.00+5.00 cm längd  Helt ny  89kr/st
Stjärn halsband  - Säljer ett väldigt fint halsband med stjärnor från Edblad som knappt är användt och är i ny skick. Skriv för fler bilder
stjärn halsband - köpt begagnat • längre kedja
Silverfärgat halsband med stjärnor - Säljer mitt stjärn halsband då jag inte ansväller det längre. Men fortfarande jättefint halsband!!
Halsband med stjärnor😇 - Säljer detta supersöta halsband med stjärnor! En liten detalj som gör mycket till en outfit🙏🏽
Halsband med stjärna   - Halsband med en liten stjärna ⭐️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Christian Dior J'Adior armband - Snyggt svart armband från Christian Dior! Vid funderingar kontakta mig!
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt