Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armband  - Super fina armband till både killar och tjejer som är helt oanvända. Säljer pågrund av att dem aldrig kommer till användning. Ca 150-190kr per armband eller ett och samma pris för alla som kan diskuteras. Pris kan diskuteras vid snabbt intresse☺️
Armband - Stilrent och väldigt snyggt pärlarmband
Armband  - Säljer då den inte kommer till användning, vet ej om den är rostfri.
Armband - Bilderna visar två armband, ett i svart och ett i silver, med fyrkantiga stenar. Kontakta mig om du är intresserad av ett armband istället för båda🤍
Armband  - Jättefint armband använt en gång💗
Armband - Ett stilrent och tunt armband i silverfärg med små kulor längs hela kedjan. Justerbar längd tack vare förlängningskedja. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken och vill ha något diskret men ändå snyggt.
Armband  - Ett jätte fint armband från Pandora unikt och går att göra mindre, dem är 17 cm men går att knäppa bort så den blir både 15 och även mindre för fyrkantiga delarna är knäppen, nypris 999kr går att sätta till berlocker på den   Helt oanvänd box kvar.
Armband  - trendiga och mer klassiska armringar i silver så välj det som passar dig och din garderob. Armband i silver som passar alla tillfällen! 😻
Armband
Armband - 89 Armband - 90

Armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta fina armband då jag har bytt till guld smycken!💗

Hejhej
Hejhej
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Halsband och örhängen inspirerade av Maria Nilsdotter  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Ring - Batman guld ring från måddish som aldrig använts och är i stort US 8 (18,2mm). Ordinarie pris 249 säljer för 180kr pris går att diskutera 😊
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter  - Stilrent handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter. Naturlig havspärla och ett hänge på 1,5 cm. Kedja av rostfritt stål, nickelfri och allergivänlig.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Bälte - Helt ny! Dm vid intresse!