Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Armband
Armband - 89 Armband - 90

Armband

Storlek: M/S
Kategori: Accessoarer

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin armband

Sherryns
Sherryns
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Armband  - Jättefina armband som kommer ifrån en inredningsbutik i Åhus av märket Lolita
Armband  - snygg cordellkedja 😻 Bär den som den är eller tillsammans med flera olika armband för en personlig look.
Armband  - snygg cordellkedja 😻 Bär den som den är eller tillsammans med flera olika armband för en personlig look. Töjbar
Armband - Armband med silver ”diamanter”💗
Armband  - trendiga och mer klassiska armringar i silver så välj det som passar dig och din garderob. Armband i silver som passar alla tillfällen! 😻
Armband - Hellokitty armband, aldrig använt. Frakt 18kr postar i brev🤗Kontakta om ni har några frågor<3
Armband - Handgjort pärlarmband i fina rosa färger 🩷 färgen är som på bild 2.
Armband - Oanvänt Armband 💕 Säljer då den inte riktigt passar mig. Skriv gärna för fler bilder eller mått detaljer❤️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!