Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ring bärnsten
Ring bärnsten - 89 Ring bärnsten - 90 Ring bärnsten - 91

Ring bärnsten

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta bärnsten. Köpte den i gamla stan för 430kr. 19mm i diameter

Ebbal03
Ebbal03
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bärnsten armband - 100kr/st eller 3 för 90kr.
Äkta bärnsten / snäckor halsband  - Jätte fint, de är handgjort
Bärnsten - Snyggt armband med gula pärlor i olika former och storlekar. Pärlorna är runda och avlånga, vilket ger ett lekfullt och trendigt uttryck. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut lite extra med accessoarer.
Örhängen äkta silver hematit bärnsten  - Örhängen äkta silver hematit och bärnsten. Frakt tillkommer 15kr och
Ring - Säljer nu denna ring som består av en glaspärla och resten plastpärlor. Ringen har justerbart band men skulle ändå säga att den är ganska liten.
Ring - Säljer nu min fina ring från olympia rings, den är Sjusterbar och är väldigt fin. Den tappar inte färg och funkar till allt🥰
Ring - Superfin och unik ring med gröna stenar i olika nyanser. Vissa stenar saknas tyvärr men inget som märks. 💚
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.