Alla kategorier > Mode > Accessoarer
đŸ·Kawaii rose vin flaska berlockđŸ·
đŸ·Kawaii rose vin flaska berlockđŸ· - 89 đŸ·Kawaii rose vin flaska berlockđŸ· - 90

đŸ·Kawaii rose vin flaska berlockđŸ·

Storlek: 5 cm lÄng
Kategori: Accessoarer
FĂ€rg: Rosa

15 SEK

Denna vara Àr inte direkt köpbar via vÄr webplats. Ladda ner appen för att kontakta sÀljaren
Beskrivning

đŸ·TvĂ„ stycken Rose vin flaskor för 15kr tillhör en liten gĂ„vađŸ·Du fĂ„r bĂ„de tvĂ„

Alexandra Ljungberg
Alexandra Ljungberg
(1)
Senast aktiv: +1 mÄnad sen
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Liknande annonser
Visa alla
ÖrhĂ€nge med vin - Nya örhĂ€nge med Vin. Krokarna Ă€r inköpta som nickelsĂ€kra.
Rosa berlocker - Snygga rosa berlocker 6st-20kr. Storlek-1,6cm. Frakt-18kr
Rosa M&M's berlock - Charmiga rosa berlocker formade som M&M's-pÄsar med en röd karaktÀr pÄ framsidan. Perfekta som accessoarer för att ge en lekfull touch till dina smycken eller nyckelringar. SÀljer alla fem för 10kr
Vin berlocker - Super fina vin berlocker! 3kr styck💕
Rosa flÀtat nyckelband med milkshake-berlock - Sött handgjort nyckelband i rosa flÀtat snöre med smÄ pÀrlor i rosa och lila. LÀngst ner hÀnger en miniberlock formad som en milkshake i rosa och vitt. Perfekt att hÀnga pÄ vÀskan eller nyckelknippan för en gullig touch.
Handgjort rosa pÀrlarmband med hamsa-berlock - Unikt armband med rosa och ljusrosa platta pÀrlor, vita pÀrlor och en snygg hamsa-hand i metall som berlock. Armbandet har ett guldfÀrgat lÄs och Àr ca 19 cm lÄngt. Perfekt för dig som gillar fÀrgglada accessoarer med coola detaljer.
Berlocker med rosa bÀr i glasflaska - Unika berlocker formade som smÄ glasflaskor fyllda med rosa bÀr och svarta sugrör. FÀrgglada detaljer i rosa, grönt och vitt ger en lekfull och kreativ look. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett annorlunda smycke.
Berlocker - SÀljer ett set örhÀngen med smÄ fjÀrilar i olika pastellfÀrger som rosa, blÄ, gul och vit. Alla örhÀngen har guldfÀrgade detaljer och kommer i en praktisk rund förvaringsask. Perfekt för dig som gillar söta accessoarer och vill variera din stil.
Andra annonser frÄn Accessoarer
Visa alla
Vit herme’s bĂ€lte - Helt ny!vit bĂ€lte
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - SĂ€ljer ett par helt oanvĂ€nda örhĂ€ngen frĂ„n LYLA! SlutsĂ„lda pĂ„ hemsidan, nypris 289kr💘💘
Svart lÀder bÀlte  - Svart bÀlte men silver metall
Vit herme’s bĂ€lte - Helt ny!!Vit bĂ€lte
 Gucc* keps  - SÀljer en rosa keps frÄn Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skÀrm och Àr tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.