Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flätat Bälte - Flätat Bälte från John Henric i marinblått.                             Mycket bra skick. Storlek 90
Flätat bälte  - Här är ett mörk/ljusblått flätat bälte. Den är 110 cm lång och är i nytt skick. Säljer den för att den inte passade.
Flätat bälte  - Detta bältet är använt typ 2 gånger ny skick
Flätat bälte mörkblått - •10/10 skick - helt nytt✅ •Storlek ONE SIZE📏 •Inkluderat - bälte👖 •Fraktar inom 24h📦
Flätat bälte mörkblått - •10/10 skick - helt nytt✅ •Storlek ONE SIZE📏 •Inkluderat - bälte👖 •Fraktar inom 24h📦
Flätat bälte - Snyggt marin blått flätat bälte med bruna skinn-detaljer och silverfärgat spänne. Bältet har längden 105 cm och passar perfekt till jeans eller chinos. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Flätat Bälte - Säljer mitt sltiliga, mörkblå flätbälte då jag knapptast använt det. Kommer ej ihåg märket för jag köpte det på en resa i Barcelona, spanien. men köptes för runt 450kr säljer för 299kr. Skriv vid intresse eller frågor.
Flätat bälte - Marinblå - Ett stilrent flätat bälte i färgen marinblå som passar både vardag och fest. Den elastiska flätningen ger en bekväm passform och gör bältet enkelt att justera. Ett tidlöst och prisvärt val för endast 99kr
flätat bälte - vit/mörkblå
flätat bälte - vit/mörkblå - 89

flätat bälte - vit/mörkblå

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Marinblå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt och trendigt flätat bälte. Bältet är elastiskt och går därför att spänna åt till passform.

itemshoppen
itemshoppen
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Ljusblå acne mössa - Säljer denna acne mössan i ljusblå som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart Hermm”es bälte med silver  - Snyggt svart läderbälte från Hermm”es med ikoniskt H-format metallspänne i silverfärg. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna som ger en exklusiv känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Buff - ROME - Jättefin, varm och skön buff i en beige färg! Buffen är i polarfleece och är sydd för hand. Passar perfekt för lite kyligare dagar! Vid frågor eller funderingar är det bara att skicka ett meddelande!
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspired  - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Lv mössa  - Helt nytt