Alla kategorier > Mode > Accessoarer
 blommig ring
 blommig ring - 89  blommig ring - 90

blommig ring

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt ring med blommor i rosa och vita nyanser. ringen ger en fin touch med sina små blommor. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst! 🌸✨

Loulo smycken 💕💕💫
Loulo smycken 💕💕💫
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handgjord ring blomma  - Gjord i polymerlera. Justerbar ring.
Guldig ring med stor blomma - Unik ring i guldton med en stor, vitblommig detalj framtill. Blomman har fyra kronblad med marmorerad yta och guldfärgade kanter samt små guldfärgade prickar i mitten. Perfekt statement-piece för dig som vill sticka ut.
Blommig ring i plast - Superfin ring i form av en blomma med lager i rosa, svart och vitt. Den är gjord av plast och har en cool, retro känsla. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst med en färgglad touch! Passar bra till både vardag och fest.
Blommig ring  - En blommig ring som ja köpt utomlands🥰väldigt fin o passar till allt. Den är använde några få gånger men den är som ny 💓nypris 1000 kronor
ring blomma  - tappat lite färg annars fin, justerbar
Blommig silverfärgad ring - Säljer en snygg ring i silverfärg med blommor runt hela bandet. Ringen har en cool och unik design där varje blomma är detaljerad och ger en bohemisk vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med dina accessoarer. I rostfritt
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Bälte - Helt ny
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen