Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Gardin öronhängen med diamant ringar.
Gardin öronhängen med diamant ringar.  - 89 Gardin öronhängen med diamant ringar.  - 90 Gardin öronhängen med diamant ringar.  - 91

Gardin öronhängen med diamant ringar.

Storlek: 2
Kategori: Accessoarer

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gardin öronhängen i matt svart. Kedjorna är äkta inte i trådar: Därför väger den lite mer än vanligt. Diamant ringarna är i en blomma och det är diamanter på bladen också. Ringarna är små i storlekarna.

Spozmay Ghaznawi
Spozmay Ghaznawi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Öronhängen - Svarta blommor som täcker öronsnibben. Fina och inte tunga
Ring med svarta diamanter - Ring i guldplätering med svarta stenar på.
Öronhängen  - ger en unik och stilfull touch. De cirkulära detaljerna lägger till en modern dimension till denna eleganta ring. Bär dessa ringar för att lägga till en touch av sofistikerad stil och en subtil lekfullhet till din look. ✨
Diamant ring - Aldrig använd då den är för stor för mig! Den har små hjärtan på sidorna av diamanten. Vet tyvärr inte storlek men förmodligen S! Den är inte äkta🫶
Diamant ring - Vet inte storleken på den   Påsen följer inte med i köpet.
Öronhängen - Ett par svarta öronhängen
Silver ringar diamanter - Helt nya och oanvända ringar. Är justerbara i storleken så passar alla. Är superfina. 1 för 50kr, 2 för 80kr, alla 3 för 130kr. Nypris för styck: 299kr. Säljer billigt då jag bara vill bli arg med dem. Köparen står för frakten ❤️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.