Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverfärgad klocka från Boss
Silverfärgad klocka från Boss - 0 Silverfärgad klocka från Boss - 1 Silverfärgad klocka från Boss - 2 Silverfärgad klocka från Boss - 3

Silverfärgad klocka från Boss

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Boss
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg och stilren silverfärgad klocka från Boss med metallarmband och flera urtavlor. Klockan har en klassisk design med tydliga markeringar och en robust känsla. Perfekt för den som gillar en elegant accessoar. Klockan är perfekt för den som vill sticka ut jämfört med andra. Klockan säljs för 900 kr

Alex
Alex
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stilren silverfärgad BOSS klocka - Säljer en snygg och stilren klocka från BOSS i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en klassisk länkarmband, kronograf-funktion och datumvisning. Kommer med originalbox, extra länkar och svart BOSS-påse. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean look. Använd 1 gång
Silverfärgad klocka från Boss - Snygg och stilren silverfärgad klocka från Boss med kronograf och rostfritt stålarmband. Klockan har en klassisk urtavla med tre mindre sub-dials och en tydlig tachymeter på ringen. Perfekt för den som gillar en elegant och tidlös design. Den är oanvänd, helt ny! Vill sälja pga passar inte min smala hand
Boss klocka  - Boss klocka
Boss klocka  - Boss klocka
Elegant silverfärgad klocka - Snygg och stilren klocka med en minimalistisk design. Den har en rund urtavla och ett smalt armband i silverfärg. Perfekt för den som gillar en enkel men elegant stil.
Silverfärgad klocka från Seiko daytona. - Snygg silverfärgad klocka från Seiko med vit urtavla och tre sub-dials. Klockan har en robust metallarmband och en svart bezel med vita markeringar. Perfekt för den som gillar en klassisk och stilren design med hög kvalitet till fint pris:). Inga anmärkningsbara repor eller annat, som ny. Köpt här på plick för 4000kr.
Silverfärgad klocka med metallarmband - Elegant klocka i silver med metallarmband och romerska siffror på urtavlan. Klockan har tre mindre urtavlor och en krona på sidan för justering. Perfekt för en stilren look.
Silverfärgad klocka med länkarmband - Snygg och stilren klocka i silver med ett robust länkarmband. Klockan har en rund urtavla och en klassisk design som passar perfekt för den som gillar tidlös elegans. Perfekt accessoar för att komplettera din look.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.