Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Bulls keps
Bulls keps - 89 Bulls keps - 90 Bulls keps - 91

Bulls keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: NBA Bulls
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min Bulls keps. Lite avänd. Inga skador. Bra till sommaren.

MB
MB
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Obey mösaa - Säljer min obey mössa för jag har inte avänig av den. Knappt avänd
8848 pike - Säljer min 8848 pike. Använd fåtal gånger. Bra skick. Inga skador. Storlek M
Cash Only jeans - Säljer Cash Only baggy jeans, storlek 32, gråsvarta mörkgrå. Bra skick finns inget slitage. Köpta på Junkyard.
Vit t-shirt med blått tryck - Säljer en vit t-shirt med ett coolt blått tryck av en skrikande hand på både fram- och baksidan. Perfekt för en avslappnad stil. Märke Santa Cruz. Knappt använd. Storlek L
Vit t-shirt från Last Resort AB - Säljer en vit t-shirt från Last Resort AB med tryck på både fram- och baksida. Framsidan har en liten text och baksidan har ett stort grafiskt tryck med texten 'STICK IT TO THE MAN!'. Perfekt för en avslappnad stil. Knappt använd. Storlek L
Svart långärmad tröja från Vans - En stilren svart långärmad tröja från Vans med liten vit logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad streetwear-look. Storlek M
Vit långärmad tröja från Vans - Vit långärmad tröja från Vans med blå logga framtill i streetstil. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad look. Passar dig som gillar enkel och clean stil med en touch av skate.
Trapstar hoodie i svart och grå - Säljer en snygg hoodie från Trapstar i svart och ljusgrått med röd logga framtill. Tröjan har huva, känguruficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med cool design.
Svart vindjacka med grå huva från Vans - Svart vindjacka från Vans med grå huva och vit Vans-logga på bröstet. Baksidan har tryck med dödskallar och texten 'Off The Wall'. Jackan har knappar framtill, två fickor och är fodrad med mjuk vit fleece. Perfekt för dig som gillar streetstyle och skate.
 Plånbok med GG-mönster och röd rand - Snygg plånboki med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Utsidan har en röd och svart rand som ger en extra touch. Insidan är mörkbrun med plats för kort och sedlar. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer.
Liknande annonser
Visa alla