Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig keps från Burberry - Snygg rutig keps från Burberry i klassiskt beige, svart och rött mönster. Kepsen har justerbar passform med ett spänne bak och en broderad etikett med texten 'Burberry London England'. Perfekt för en stilren look. Storlek M
Rutig keps från Burberry i svart och grått - Snygg keps från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, grått och röda linjer. Kepsen har broderade Burberry-loggor och justerbart spänne i svart skinn baktill. Perfekt accessoar för en trendig look.
Svart rutig keps från Burberry - Snygg svart keps från Burberry med klassiskt rutigt mönster i mörka toner. Kepsen har justerbar rem Priset kan diskuteras! Använd fåtal gånger
Rutig keps från Burberry - Snygg keps från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött. Kepsen har justerbar passform och en broderad logotyp på baksidan. Perfekt för en stilren look. Pris kan diskuteras vid snabb köp
Burberry keps med rutigt mönster - Snygg svart keps från Burberry med klassiskt rutigt mönster på skärmen och stor broderad B-logga framtill. Guldigt Burberry-broderi på sidan. Justerbar baktill och tillverkad i bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk accessoar.
Burberry rutig keps i beige - Snygg keps från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött. Justerbar baktill med svart spänne och tydlig Burberry London England-patch. Perfekt accessoar för en trendig look.
Rutig keps från Burberry - Snygg rutig keps från Burberry i klassiskt mönster med beige, svart och röd färg. Perfekt för en stilren look. Justerbar passform för optimal komfort.
Burberry rutig keps i bomull - Snygg keps från Burberry med klassiskt rutig mönster i beige, svart, vit och röd. Kepsen har justerbar baksida med svart spänne och en patch med 'Burberry London England'. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar ikoniska designer.
Stylist Club

Rutig keps från Burberry i skinn

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Burberry
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg keps från Burberry i klassiskt rutigt mönster med svarta, gråa och röda toner. Yttertyget är i äkta skinn och fodret i bomull. Kepsen har broderad Burberry-logga och är tillverkad i Italien. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Nightfall (S);Medium Almond - Snygga press-on naglar i en medium mandelform med vinröd och nude bas, dekorerade med vita prickar, guldiga pärlor och stjärnor. Mix av helfärgade och mönstrade naglar för en unik look. Perfekt för dig som vill ha trendiga och detaljerade naglar utan salongsbesök. S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
Guldigt armband med berlocker - Charmigt guldigt armband med flera berlocker, bland annat snäckor, körsbär, blomma och fisk. Berlockerna har detaljer i vitt, rosa, grönt och glittrande stenar. Perfekt accessoar för dig som gillar unika smycken med somrig känsla. Köpt i spanien
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Armband med nitar i guld, 2-pack - Två smala armband i läder, ett i ljusrosa och ett i svart, med coola fyrkantiga guldfärgade nitar längs hela bandet. Båda har guldfärgat spänne och detaljer. Perfekt accessoar för att ge din outfit en edgy vibe.
Guldfärgat halsband med pärlor - Stilrent halsband med grov guldfärgad kedja och hängande vita pärlor. Kedjan har en chunky look och pärlorna är droppformade, vilket ger en trendig och elegant känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst. Handgjort
Silvriga örhängen med pärlor och spikes - Jättefina örhängen, säljer pga att jag inte har hål i öronen längre💗💗