Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimi 04 - Säljer dessa chimis i modell 04 färg peach
Chimi 04 - Säljer ett par Chimi 04 för dom kommer inte till andvändning. Skick på brillorna är 9,5/10. Skriv vid frågor!!
Chimi 04 - Tja, säljer nu ett par riktigt populära chimi glasögon i modellen 04 grey. De är i nyskick och är bara använda ett fåtal gånger. Allt OG ingår. Hör av dig vid funderingar.
Chimi 04 - Säljer ett par snygga solglasögon från Chimi som är använda max 5 gånger under en sommar. Glasen är mörklila och bågarna har en cool glittrig detalj på sidorna. Kommer med originalfodral. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Chimi 04 - Chimi 04. Knappt använda och i jättebra skick
chimi 04 - fina chimi i modellen 04, färgen grön!
Chimi 04 - Säljer dessa otroligt snygga solglasögonen från chimi i den populära modellen 04 riktigt skön lins och bra passform. Dem är så gott som nya i skicket!!💨
CHIMI 04 - Säljer mina chimis i 04 då dom inte kommer till användning.De är i ett bra skick dock är fodralet lite skadat!
Chimi 04
Chimi 04 - 89 Chimi 04 - 90 Chimi 04 - 91 Chimi 04 - 92 Chimi 04 - 93

Chimi 04

Storlek: One Size
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Orange

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kan tänka mig byta mot ett par 04 i färgen ecru eller grå. Dom är knappt använda enbart lite smuts på kartongen

Ebba
Ebba
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Kedjehalsband med pärlor  - Jättefint kedjehalsband med pärlor köpt på plick, knappt använt då jag är silver person🩷 Lånade bilder och hör av er om ni vill ha egna bilder eller frågor osv💕
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬