Alla kategorier > Accessoarer
Chimi solglasögon
Chimi solglasögon  - 89 Chimi solglasögon  - 90 Chimi solglasögon  - 91

Chimi solglasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa chimi solglasögon för endast 400( kan diskutera lägre pris) sicket på dem är mycket bra eftersom har endast använt dem ett fåtal gånger . Köptes för 1250

Oskar
Oskar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chimi solglasögon  - Hej jag säljer mina chimiglasögon då jag inte andvänder dom längre. Dom är i bra skick och är perfekta för våren o sommar då dom är både väldigt snygga och bra på att stänga ute solljus, kontakta mig om ni har några frågor!🥰
Chimi solglasögon  - I princip helt nya jättesnygga chimis i modellen ”005” grå/blå genomskinlig färg😍😍😍
CHIMI solglasögon  - Snygga solglasögon från CHIMI modell 04. Skick 7/10 köptes 2022 men har inte kommit till användning på flera år. Nypris 1400 och mitt endast 499.
 solglasögon från CHIMI - Snygga solglasögon från CHIMI. Modell 01 grey. Original pris 1400kr
solglasögon Chimi - Snygga solglasögon från chimi gråa men glaset skiftar blått skit snygga! Tyvärr har något hänt med dom dom är lite stora karmarna har töjts ut  men det går nog att skruva till på en glasögon butik! Bild2
Chimi solglasögon  - Säljer mina Chimi solglasögon i modellen 04 grå. Skick 10/10. Hör av dig vid intresse!
Solglasögon från CHIMI - Bilderna visar ett par solglasögon från CHIMI med tillhörande fodral, som passar vilken stil som helst. Speciellt om det är en lite mer relaxed stil.
Chimi solglasögon  - Bilderna visar ett par solglasögon från CHIMI, 02 GREY som är oanvända och är i nyskick. Inga skador eller liknande, köptes för 1395kr.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.