Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Chimi solglasögon
Chimi solglasögon  - 89 Chimi solglasögon  - 90 Chimi solglasögon  - 91 Chimi solglasögon  - 92 Chimi solglasögon  - 93

Chimi solglasögon

Storlek: 04, 45:24
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Grå

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina CHIMI som är köpta 2022 då jag inte har användning för dem! Nyskick och knappt använda Modell 04, storlek 45:24, färg grå Nypris 1 250kr CHIMI påse och låda ingår! Sista bilden tagen från internet

Linneassoby
Linneassoby
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chimi solglasögon  - Säljer mina Chimi solglasögon i modellen 04 grå. Skick 10/10. Hör av dig vid intresse!
chimi solglasögon  - säljer mina gråa chimi solglasögon i 07 modellen då jag inte får myxket användning av dem, har bara använts ett fåtal gånger så de är nästan nyskick utan repor eller skador. själva fodralet har fått en blå fläck på sig. fodral påse och putsduk ingår💕
Chimi solglasögon  - I princip helt nya jättesnygga chimis i modellen ”005” grå/blå genomskinlig färg😍😍😍
 solglasögon från CHIMI - Snygga solglasögon från CHIMI. Modell 01 grey. Original pris 1400kr
CHIMI solglasögon  - CHIMI solglasögon, modell Ginger #007 i färgen dark grey. Kommer med originalfodral. Nyskick!💕
CHIMI solglasögon  - Snygga solglasögon från CHIMI modell 04. Skick 7/10 köptes 2022 men har inte kommit till användning på flera år. Nypris 1400 och mitt endast 499.
 solglasögon från Chimi - Säljer ett par snygga transparenta solglasögon från Chimi. De har en modern design med mörka linser. Använda Max 1 gång och 10/10 con, tvättduken ligger fortfarande i plasten. Får med allt, orginal påse, orginal box, kvitto. Nypris: 1250
Chimi solglasögon  - Bilderna visar ett par solglasögon från CHIMI, 02 GREY som är oanvända och är i nyskick. Inga skador eller liknande, köptes för 1395kr.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.