Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Avocado green
Avocado green  - 89 Avocado green  - 90 Avocado green  - 91

Avocado green

Storlek: 16CM
Kategori: Accessoarer

5 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Very cute jag älskar den den är väldigt grön och fin

.Bracelet.by.Irma.
.Bracelet.by.Irma.
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Berlocker Avocado  - 2 stycken söta avocado berlocker
Avocado-berlock  till smycken - Säljer sju söta avocado-berlock i plast, perfekta att använda till halsband eller armband. Hängena har en grön kant, gul insida och en brun prick som kärna. De är formade som halva avokados och har en liten ögla för att fästa på smycken.
Chimi 04 Green - Använda fåtal gånger, inga defekter eller något liknande 💕Köpta på NK i stockholm i CHIMI butiken😊 Pris KAN diskuteras!
"green-brown.ring" - Namn "green-brown.ring" artikel nummer ”075Q” 15 cm passar alla
Chimis 02 Green - INTRESSEKOLL! Tänker kanske sälja mina älskade chimis! Skit snygga och har fått hur många komplimanger som helst i de!!! De är 02 i färgen green. Super fint skick. Köpt för 1200. Hör av dig om du vill ha annan info! Pris kan diskuteras
Chimis 04 Green - Säljer nu mina fina chimiglasögon i modell 04 - green! Sparsamt använda och väl omhändertagna🙌🏼Alla tillbehör är sparade (kartong, fodral, påse och duk) och skickas såklart med 💕
Chimi 04 Green - Snygga solglasögon från Chimi i modellen 04 Green. Jättefina till sommaren! Säljer då jag använder andra. Kommer med originalfodral. 💕 Skriv gärna om du har frågor!☺️
GRAND GREEN - GRAND GREEN poster 50x70cm 💚 (ram ingår ej)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.