Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil
Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil - 0 Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil - 1 Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil - 2 Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil - 3 Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil - 4

Armband (vita o guldiga) finns fler färger i min profil

Storlek: dam one size
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

10 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Flera olika armband (finns i fler färger på min profil)

1.vince
1.vince
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Vit guldigt armband  - Vit armband med guldig kedja som går att justera till sin storlek, armbandet har även en fjäril som berlock.
Ysl armband i guld färg  - Ysl armband som var tänkt till min mamma men nu säljs i nyskick eftersom hon inte kunde ha den.
Flera pärlhalsband i olika färger - Säljer ett gäng halsband med pärlor i olika färger – vita, svarta och grå/lila toner. Alla halsband har klassiska runda pärlor och är trädda på vit tråd. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa smycken med en elegant vibe. 100kr styck, priset kan diskuteras!
Blomformade armband i guld och silver - Säljer tre superfina armband med blomformade hängen. Ett armband är i guld med vita blommor, ett annat i guld med rosa och vita blommor, och det tredje i silver med vita blommor. Perfekta för att ge en söt touch till din outfit (säljer alla för 11kr tillsammans).
Basker i flera färger - Säljer dessa superfina baskrar i olika färger✨ Krämvit: H&M. Senapsgul: Hollister. Rosa: okänt märke, köpt i Paris. De säljs i paket och ej separat. Perfekt för höstvädret. Skriv om du har frågor :)
Guld färgat cordell armband - Ett guld färgat cordell armband som knappast är använt. Den har tappat lite färg bara där jag visar på bild 3. 15cm. Går ej att duscha med den kan rostas men den håller länge hade en annan. Pris kan diskuteras.
Flera bälten i olika färger och mönster - Säljer nu ett par riktigt stilrena bälten som är perfekt nu inför vintern! OBS köp inte denna artikeln⚠️ Har både bälten med ett H spänne och de kända bälterna med looken av L och V. För att beställa skriver du till mig från denna artikel vilket bälte du vill ha o vilken färg så löser jag en privat artikel till dig! Pris: 199
2 armband i flera färger  - 2 armband i flera färger
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.