Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Dior bälte - Tjena folket! Säljer en helt ny Christian Dior bälte med kvitto, vid fler frågor är det bara att skriva.
Christian dior bälte  - Sällan använd då den inte kommer till användning
Christian Dior mössa  - Säljer en snygg stickad mössa från Christian Dior med tydligt logomönster och texten J'ADIOR eller CHRISTIAN DIOR framtill. Finns i svartvitt och grått, perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla. Materialet är mjukt och stretchigt för skön passform. Ett tusen för mössan i toppen då den är bättre och snyggare
Svart dior armband Christian Dior - .
Christian dior armband - Ett elegant och stilfullt armband från Christian Dior med den ikoniska "J'ADIOR"-loggan. Armbandet är gjort i en svart textilstil med vita bokstäver och inslag av små guldfärgade pärlor som ger en lyxig känsla. De fina fransarna/tofsarna på sidorna bidrar till designens charmiga utseende. Perfekt för att addera en touch av glamour till vilken outfit som helst!
Christian Dior bag - Riktigt fräsch Dior väska för herrar. Aldrig använd med inga skador eller fläckar. Den är en väldigt bra replika.
Christian Dior J'Adior armband - Snyggt armband från Christian Dior med texten 'J'Adior' broderad i vitt på svart bakgrund. Armbandet har justerbar knytning och dekorativa tofsar i svart och vitt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Christian Dior J'Adior armband - Snyggt armband från Christian Dior med texten 'J'Adior' broderad i vitt på svart bakgrund. Armbandet har ett randigt mönster och knytning med tofsar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Christian Dior bälte
Christian Dior bälte  - 89 Christian Dior bälte  - 90 Christian Dior bälte  - 91 Christian Dior bälte  - 92 Christian Dior bälte  - 93

Christian Dior bälte

Storlek: 120cm
Kategori: Accessoarer
Märke: Dior
Färg: Svart

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Extremt bra kvalité Christian Dior bälte. Materialet är helt magisk. Kommer med kort, kvitto, dustbag, låda och påse. Använd ett par gånger, liten deffekt på märket på framsidan men annars helt perfekt.

Keven
Keven
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla