Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldfärgad ring från Dior - Elegant guldfärgad ring från Dior med en unik kedjedesign. Perfekt för att ge en lyxig touch till din stil. Ringen har en subtil märkning på insidan som visar att den är äkta.
Vintage Dior ring - Unik och bred ring i silver med ett rött, abstrakt mönster runt hela ringen. Ringen har en rå och lite vintage känsla med upphöjda detaljer och en konstnärlig design. 💍
Dior ring - Äkta dior ring, köpt för 350 euro. Helt ny, inga stenar har ramlat, eller någon typ av missfärgning. Storlek 50 (S). 2500 kronor.
Dior luminizer - En jätte fin highlighter från Dior, dom är helt oanvänd med plastskyddet kvar på🤍 dm vid fler frågor
Guldörhängen från Dior - Eleganta guldörhängen med glittriga cirklar och hängande kedjor. Varje örhänge har en vit pärla och en tunn stav som ger en stilren look.
Ringar  - Pärl ringar
Ring - Superfin ring🌸
Ringar - Silver ringar basic lätta och en i plast
Dior ring
Dior ring  - 89 Dior ring  - 90

Dior ring

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna dior ring, köpt fel storlek men går ej frakta tillbaka. Kvitto finns och låda. Aldrig använd.

Anita S
Anita S
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Alvaz Essentials ”Heart Arrow Ring” inspirerad ring - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Justerbar och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
Silvrigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Svart skärp med H-spänne skriv innan köp så löser jag annons med rätt storlek - Säljer ett svart skärp från H med klassiskt H-format metallspänne i silver. Skärpet är gjort i präglat skinn med vita sömmar längs kanterna. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.