Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dolce Gabbana logo - Dolce Gabbana logo solglasögon, knappt använda. Kommer med kvitto och fodral.
Dolce Gabbana väska i läder - Vardaglig väska från dolce gabbana i läder med silver detaljer.
Solglasögon från Dolce & Gabbana - Snygga solglasögon från Dolce & Gabbana med en elegant guldfärgad ram och mörka linser. Perfekt för att ge en lyxig touch till din stil. Kommer med originalfodral och förpackning. Säljer pga att jag inte behöver de längre, de är köpta i synsam men har tappat bort kvittot. Kan mötas upp i Stockholm. Köpta för 1700
Svarta solglasögon från Dolce & Gabbana - Stilrena svarta solglasögon från Dolce & Gabbana med klassisk aviatorform. Bågarna är i svart plast med diskret DG-logga och mönstrad detalj på skalmarna. Levereras med originalfodral, putsduk och låda.
Dolce & Gabbana lila solglasögon - Säljer ett par stilrena solglasögon från Dolce & Gabbana med rektangulära, lila tonade glas och guldfärgade detaljer. Skalmarna är svarta och glasen är utan båge nertill för en modern look. Perfekta för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar. Perfekta för sommaren o våren
Vit glasögonfodral från Dolce & Gabbana - Elegant och stilrent vitt glasögonfodral från Dolce & Gabbana. Fodralet har en mjuk insida och en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att skydda dina glasögon med stil.
Svarta solglasögon Dolce & Gabbana - Snygga solglasögon från Dolce & Gabbana med rektangulära, svarta glas och guldfärgade detaljer på bågarna. Glasögonen har minimalistisk design utan synlig ram runt glasen och tunna skalmar med logotypen i guld. Perfekt accessoar för en trendig look. Perfekta för sommarn o våren
Dolce & Gabbana  - Dolce & Gabbana solglasögon, passar perfekt nu till vårsolen! Bara att höra av sig.
Dolce Gabbana väska
Dolce Gabbana väska - 89

Dolce Gabbana väska

Storlek: M
Kategori: Accessoarer

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Allmänt bra skick med tre olika fack och ett innerfack.

Pontus
Pontus
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kenzo x hm jacka - Jätte varm varm och skön jacka i väldigt fint skick! Det är stl L men passar M.
Haglöfs jacka - Väldigt fint skick använd fåtal gånger
Parajumpers jacka - En riktigt fin Parajumpers jacka, jackan passar påse herr och dam och går även att ha ut och in. Det förser också med en päls till jackan.
Adidas x pharrell Williams tröja - Fint skick
Acne t-shirt  - Väldigt fint skick storlek m men passar även s!
Gosha rubchinskiy hoodie - Stl s i fint skick!
Moschino skor - Riktigt snygga moschino skor i ganska bra skick.
Converse  - Helt plitternya converse, aldrig använda utomhus.
STUTTERHEIM regnkappa  - Riktigt fin STUTTERHEIM jacka i bra skick inga hål eller liknande däremot nån fläck som jag inte riktigt försökt få bort ordentligt.
Vintage diesel jeans - Riktigt snygga vintage jeans från diesel dem är lite smått bootcut med en riktigt snygg tvätt.
Liknande annonser
Visa alla