Alla kategorier > Mode > Accessoarer
örhängen
örhängen - 89 örhängen - 90

örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M
Färg: Blå

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

örhängen🩷

Aya
Aya
(34)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen  - Örhängen i guldfärg med glittriga stenar, inga defekter ✨
Örhängen - 2 st örhängen. Wow.  Provdockan ingår inte
Örhängen  - Ett par blå jätte gulliga örhängen. Örhängena ser ut som blommor och är väldigt gulliga. Man får med en liten fin ask också. Dom är helt nya jag har aldrig använt dom💗
 Örhängen  -  Handgjorda örhängen som görs av mig. Med ankor på sig en blå en rosa. Frakten är ca 22-100kr beroende på vikten på produkten . Kontakta mig om du vill köpa.
Örhängen - Ett par fina örhängen som är använda men tvättade. De är lite slitna och är inte av äkta metall.
Oanvända örhängen - Örhängen från märket Snö som nästa aldrig är använda!
Örhängen med vattenflaskor - Unika örhängen formade som små vattenflaskor med blå etikett och lock. Perfekt för dig som gillar roliga och annorlunda accessoarer. Hängande modell med silvriga krokar. Ger en lekfull och kreativ touch till din stil. Priset gäller för ett par (de i bilden) men det finns 5 par i lager (de i bilden är inkluderade) så man kan köa alla 5 paren för 30kr💞
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm