Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Edblad ring - Jättefin Edblad ring som knappt används längre❤️ måttet är 17.5
Edblad ring - Edblad ring
Edblad ring - Säljer min andra Edblad ring i storlek 19.5. Jätte fint skick. Använd fåtal gånger. Är bortrest tills lördag. Be om egna bilder. Box tillkommer. Skriv för frågor och funderingar!!🙌🩷
Edblad ring  - Säljer min ring från Edblad i blankt silverfärgat material med konformade nitar runt hela ringen. Snygg och edgy design som sticker ut och passar perfekt för dig som gillar statement-smycken. Kommer i original ask och är i 16.00. Inte nå mycket använd! Nypris: 349kr!☺️
Edblad ring - Säljer denna ringen i silver från Edblad då jag inte använder silver, den är i nyskick🥰 säljer även en i guld!!
Edblad ring - Säljer min Edblad ring som jag ändå aldrig använder, kan prata om priset
Edblad ring  - Säljer en väldigt fin Edblad ring som passar till allt. Storlek S (17,50). Den har några defekter så skriv för fler bilder så kan vi diskutera priset
Edblad ring
Edblad ring - 89 Edblad ring - 90

Edblad ring

Storlek: 17.5
Kategori: Accessoarer
Märke: Edblad

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

.

💋Olivia💋
💋Olivia💋
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par snygga örhängen i guldfärg med tre vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har klicklås och ger en cool men elegant vibe. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗