Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Edblad ring - Säljer denna ringen i silver från Edblad då jag inte använder silver, den är i nyskick🥰 säljer även en i guld!!
Edblad ring - Säljer min andra Edblad ring i storlek 19.5. Jätte fint skick. Använd fåtal gånger. Är bortrest tills lördag. Be om egna bilder. Box tillkommer. Skriv för frågor och funderingar!!🙌🩷
Edblad ring - Edblad ring
Edblad ring - Säljer min Edblad ring som jag ändå aldrig använder, kan prata om priset
Ring ifrån Edblad  - Silver ring ifrån Edblad med piggar. Storlek 16.00 och använt rätt så många gånger men i jätte bra skick. Säljer då den är för liten nu.
Edblad ring - Edblad ring silver. Helt ny.
Edblad ring - En jätte fin Edblad ring som är 16mm, använd ganska mycket men i väldigt fint skick🤍🤍Säljer pga att jag inte använder silver längre🤍Silver platerad
Edblad ring
Edblad ring - 89

Edblad ring

Storlek: S
Kategori: Accessoarer
Märke: Edblad
Färg: Silver

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Edblad ring

Linn Schliewa
Linn Schliewa
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par snygga örhängen i guldfärg med tre vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har klicklås och ger en cool men elegant vibe. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Ysl armband  - Riktigt stilrent Saint Laurent armband som är helt nytt i topp kvalité. Kan användas både som kille och tjej. Skriv vid frågor och funderingar :)  (om du undrar varför priset är så lågt tänk logiskt !)
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗