Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kors örhängen  - Helt nya, från Newyorker. Frakt 15kr
Kors örhängen  - Silver örhängen med jättefina små kors på, säljs pga av att de aldrig användes, jättefina och minimalistiska, passar till allt 💞fick som present utan själva hållaren så de är ej från glitter, utan den kommer bara användas för att ha koll på dem 💞
Kors örhängen - Kommer ej till användning men super fina💕
Kors örhängen - ✨Ny design ✨ Kristendommen är vår största världsreligion och tillbes av 2,18 miljarder människor. FN artikel 18 förklarar religionsfrihet som en mänsklig rättighet. Alla har rätt att, offentligt eller enskilt, utöva sin religon eller trosuppfattning. Tillsammans värnar vi om våra mänskliga rättigheter! (krokarna är i sterling silver och nickelfria)
Silvriga örhängen med kors - Stilrena örhängen i silverfärg med hängande kors. Runda hoops med enkla kors som ger en cool och minimalistisk vibe. Perfekta för dig som gillar klassiska smycken med en edge.
Örhängen från Michael kors  - Äkta örhängen från Michael Kors
Kors Örhängen  - Bra kvalitet, aldrig använda. Fin accessoar till outfiten till bra pris. Orginalpris- 250kr
Snygga örhängen - Kors - Snygga silverfärgade örhängen, längden på dessa är ca: 7.5 cm. Dessa är oanvända. ✨️Titta igenom alla mina upplagda och köp fler saker i bundle för att spara på frakten och få allt du köpt i ett och samma paket✨️
Kors örhängen
Kors örhängen - 89 Kors örhängen - 90 Kors örhängen - 91

Kors örhängen

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Silver

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte snygga örhängen som köptes bara förra veckan men som inte blir till användning☆Köpta för 200 men säljer dom helt oanvända för 80kr♡

Nea Björkman
Nea Björkman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Halsband och örhängen inspirerade av Maria Nilsdotter  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Ring - Batman guld ring från måddish som aldrig använts och är i stort US 8 (18,2mm). Ordinarie pris 249 säljer för 180kr pris går att diskutera 😊
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter  - Stilrent handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter. Naturlig havspärla och ett hänge på 1,5 cm. Kedja av rostfritt stål, nickelfri och allergivänlig.
Grön Doventi klocka med metallarmband - Snygg klocka från Doventi med grön urtavla och silverfärgat metallarmband. Urtavlan har stilrena indexmarkeringar och datumvisning. Quartz-urverk och polerad finish ger en modern vibe. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en cool detalj.
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗