Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axel band - Oanvänd snyggt med nitar🥰⭐️köpte för 400kr säljer för 200kr+ frakt
Arm band  - Lilian rosé
Band till väska  - Helt oanvänd
Band till väska  - Jättefint band till väska från Marc Jacob. Inga tecken på användning går att justera i längd.
Kuvert väska med  medföljande band - Super fin väska i bra kvalité, endast använd 1 gång
Väsk band
Väsk band  - 89

Väsk band

Storlek: M
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Flerfärgat väskand, ca 140 på längsta men är justerbar

Klara
Klara
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Ljusblå acne mössa - Säljer denna acne mössan i ljusblå som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Svart Hermm”es bälte med silver  - Snyggt svart läderbälte från Hermm”es med ikoniskt H-format metallspänne i silverfärg. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna som ger en exklusiv känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Lv mössor  - Lv mössor i färgen svart och grå
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗