Alla kategorier > Mode > Accessoarer
I
I - 89 I - 90 I - 91

I

Storlek: SMÅ STORA
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter

5 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej säljer örhängen stora kostar 10 små kostar 5kr har inte använda. 😊

Rawan Naji
Rawan Naji
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pärlörhängen i silverfärg - Säljer ett par klassiska pärlörhängen med silverfärgad infattning. Örhängena har rund form och en elegant, vit pärlyta som ger en tidlös och stilren look. Perfekta för dig som gillar enkel men snygg design.
Dubbelpärlörhängen i vit - Säljer ett par eleganta dubbelpärlörhängen i vit. De har en stilren design med två pärlor i olika storlekar. Perfekta för både vardag och fest!
Nit örhängen i guld  - Coolaste nitörhängena i guldfärg. Materialet är silver och 18K guldplattering. Aldrig använda!!😊
Chunky guldörhängen i bågform - Säljer ett par chunky örhängen i bågform med blank, guldig finish. De har en modern och stilren design som verkligen syns. Perfekta för dig som gillar statement-smycken och vill addera lite extra glans till din look.
Silverörhängen i guldplätering  - Oanvänd silver örhängen i guldplätering, inköpt för 149kr, säljer för 120kr
 hängsmycke i silver med världskarta - Säljer ett stilrent hängsmycke i äkta silver med ett utskuret motiv av en världskarta. Perfekt för den som älskar att resa eller vill ha en unik detalj i sin smyckessamling.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Lvbälte - 115
Blå Vit Svart klocka vanlig  - Vanlig klocka följer med box kvitto
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.