Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ring med sten
Ring med sten  - 89 Ring med sten  - 90 Ring med sten  - 91

Ring med sten

Storlek: 18
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Silver

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd, nyskick. Ej äkta stenar eller silver.

Albertina
Albertina
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ring med stenar - Oanvänd ring i nyskick från glitter. Ej äkta guld.
ring med stenar - Säljer en super snygg ring i silverfärg med flera gnistrande stenar. Ringen har en iögonfallande design som verkligen drar blickarna till sig. Perfekt för att lägga till lite extra glamour till din outfit.💖 ca 2x2cm 💖 storlek kan justeras på ringen💖
Ny ring med glittrande sten - Snygg silverfärgad ring med en stor glittrande sten i mitten och mindre stenar längs bandet. Ringen har en modern, böjd design som ger en cool och elegant vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Ny ring med glittrande sten - Snygg silverfärgad ring med en stor, rund glittrande sten i mitten och mindre stenar på sidorna. Ringen har en klassisk och elegant design som verkligen drar blickarna till sig. Kommer i en rund ask med silverfärgat tyg och rosett på locket.
Ring med stenar  - Ring med stenar runt om Stainless steel Bredd 11 mm Storl S Ask medföljer inte Katt finns i hemmet
Sten ring  - Ring från weekday med en stor Sten
Halsband med ring med stenar - Inköpt på Smycka för 950 kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Vit herme’s bälte - Helt ny!vit bälte
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
Svart läder bälte  - Svart bälte men silver metall
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Lvbälte - 115