Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Älskar och är mycket användbart!✨ Kan sänka priserna vid snabb affär. Inga defekter:) Är 164cm lång och garderob-utrensar. Kontakta mig för fler bilder💕
Väska  - Säljer denna söta väska, använd fåtal gånger!
Ljusrosa väska  - Ljusrosa väska för 149kr. Gjord i Italien av märket Vera Pelle med ficka både i och på baksidan av väskan. Väldigt lätt att bära på  💕
Väska från MQ - Fin väska från MQ!
Juicy väska - Väskan är helt nu i nytt skick. Aldrig använt. Prislistan sitter fortfarande på. Säljer för 750 kr.
Väska - Säljer denna väska då den inte används! Den är väldigt rymlig, lite hårdare i strukturen och har en rosa-beige färg. Det finns ett innefack samt axelrem!
väska - perfekt för er som har bal i år! får plats mobil, leg och kanske ett litet läppglans. köpte för flera år sen men kommer inte ihåg var. den är knappt använd!🩷
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: LITEN
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rosa väska med guld detaljer från Glitter. Oanvänd och prislappen är på.

Ramisachowdhurys
Ramisachowdhurys
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla