Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Glitter örhängen
Glitter örhängen  - 89

Glitter örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Silver

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dess örhängen från glitter, de är äkta och har använts 1 gång!💕

Rahime💕
Rahime💕
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen från glitter - Säljer dessa helt nya fina örhängen som köptes för någon timme sedan, har inte ens testad de! Säljer för köpte fel örhängen. 💞
Silvriga örhängen från Glitter - Snygga örhängen i sterling silver 925 från Glitter, dekorerade med cubic zirconia-stenar i ett elegant, grenliknande mönster.
Örhängen med snöflingor från Glitter - ❗️SKRIV TILL MIG VID KÖP❗️Snygga och glittriga örhängen från Glitter med hängande kedjor och snöflingor.
Glittriga örhängen från Glitter - Snygga glittriga örhängen från Glitter med hängande fransar. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit. De är i en elegant silverfärg och har en iögonfallande design. Helt nya.
Glittriga örhängen från Glitter - Säljer ett par långa, glittriga örhängen från Glitter. De är silverfärgade och har en elegant, droppformad design med massor av gnistrande stenar som fångar ljuset. Perfekta för att ge din look extra bling.
Set med örhängen från Glitter - Flera par snygga örhängen i olika stilar från Glitter. Setet innehåller både glittriga, silvriga och pärlformade örhängen i silver och ljusrosa toner. Perfekt för att mixa och matcha till olika looks. Alla är små studs i rund form.
Silvriga örhängen från Glitter - Snygga örhängen i äkta 925 sterling silver från Glitter. De har en elegant, bladliknande design med en liten glittrande detalj i mitten. Perfekta för att ge din stil en extra touch av elegans.
Flerpack örhängen från Glitter - Snyggt set med fem par örhängen från Glitter i silverfärg. Helt oanvända!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd