Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverringar
Silverringar - 89 Silverringar - 90 Silverringar - 91

Silverringar

Storlek: 3
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Nya silverringar som var köpta från glitter för 279kr! Dem är i äkta 925 sterila singlet i storlek 5! Superfina och estetiska!

Sellout
Sellout
(221)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nya silverringar  - Från glitter av sterlingsilver 925! Superfina och är i storlek 5-6!
Silver ring  - Ring i äkta silver med små Cubic Zirconia stenar från Glitter (ena stenen har ramlat av och ersatts med en ny (se bild 3), men det syns knappt
Äkta silver ring  - Storlek 16,5-17 tror jag för det är vad jag har å den passar ☺️  Har tappat en liten pytte Sten men syns inte när man har på sig den. Så snygg ser ut som en förlovningsring 🥹🤩✨
Söta silverringar från Glitter - Tre söta silverringar💕
Silver ring från glitter - Jätte fin helt ny silver ring me pärlor i, en liten pärla har lossnat men den är aldrig använd!!!! 15mm Köpt för 150 säljer för 90
Silverring  - Ring i äkta silver! Hör gärna av er!💕
Silverring - Jättefin ring!! Rostfritt stål. Fina diamanter på
Silverring - Stilren silverring💗
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd