Alla kategorier > Accessoarer
Glittrigt diadem
Glittrigt diadem - 89 Glittrigt diadem - 90 Glittrigt diadem - 91

Glittrigt diadem

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittrigt diadem från Åhléns, i mycket bra skick, använd få gånger😊ny pris:199kr

Trolla
Trolla
(26)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrigt diadem - Superfint diadem!
Glittrigt diadem - Säljer mitt älskade diadem då jag var i Köpenhamn nyligen och införskaffade mig för många nya💖
Glittrigt diadem - Säljer mitt älskade diadem då jag var i Köpenhamn nyligen och införskaffade mig för många nya💖
Glittrigt diadem - Snyggt diadem med massor av glittrande stenar som ger en lyxig känsla.
Glittrigt diadem  - Aldrig använd 💕
Glittrigt diadem  - Säljer ett brett diadem täckt av glitter och diamanter
Glittrigt diadem  - Supergulligt men kommer tyvärr inte till användning❤️❤️
Glittrigt diadem med pärlor - Säljer ett snyggt diadem täckt med små glittrande pärlor i regnbågsfärger. Diademet har en mörkblå bas och pärlorna ger en riktigt cool och glittrig effekt som syns. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛