Alla kategorier / Mode / Accessoarer
grå plånbok
grå plånbok - 89 grå plånbok - 90 grå plånbok - 91 grå plånbok - 92

grå plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Marc Jacobs
Färg: Grå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mark Jacobs plånbok, bra skick🩷

⭐️Bella⭐️
⭐️Bella⭐️
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
kawaii örhängen - Säljer dessa supersöta örhängen! De är helt oanvända och kostade 149 kr i butik. Kontakta mig ifall du är intresserad🩷 🤍🩷🤍🩷
svart mobilskal - två svarta mobilskal från ideal of sweden, säljer då de inte kommer till andvendning längre, vältigt bra skick🩷
svart plånbok - River island svart plånbok, väldigt bra skick🩷
Fyra hårklämmor - Säljer 4 hårklämmor, 1 för 20 eller alla för 45.💗💗 Kontakta mig för mer info eller om du är intreserad💗
Hår accessoarer - Säljer ett diadem och 2 scrunchies i leopardmönster för 35 kr.🩷 Fick i pressent men har aldrig använt, alltså nyskick! Kontakta mig för mer bilder eller om du vill köpa.🩷
Två scrunchies i sammet - Två mjuka scrunchies i sammet, en i beige och en i lila. Perfekta för att ge en stilfull touch till din frisyr.
Ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå bootcut jeans med klassisk femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil. De har en knapp och dragkedja framtill.
Liknande annonser
Visa alla