Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grått armband från Christian Dior - Snyggt grått armband från Christian Dior med texten 'CHRISTIAN DIOR J'ADIOR' broderad i vitt. Armbandet är gjort i tyg med justerbar knytning och tofsar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Äkta
Grått armband Christian Dior - Snyggt grått armband från Christian Dior med broderad logga. Armbandet är gjort i textil och har en stilren, minimalistisk design som passar perfekt till din outfit. Enkel att bära och ger en exklusiv känsla.
Christian Dior grått armband - Snyggt grått armband från Christian Dior med vit broderad text och fransiga kanter. Armbandet har en bred design och är perfekt för att ge din outfit en exklusiv touch. Klassisk och trendig accessoar med tydlig logga.
Christian Dior grått armband - Snyggt armband från Christian Dior i grått tyg med vita broderade bokstäver och fransiga kanter. Armbandet har en bred design och tydlig logga, perfekt för att ge din outfit en exklusiv touch.
Grått armband från Christian Dior - Snyggt vävt armband från Christian Dior i grått och vitt med tydlig logga broderad framtill. Armbandet har fransade kanter och justerbar knytning för perfekt passform. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Grått Christian Dior J'Adior armband - Snyggt vävt armband från Christian Dior med texten 'J'Adior' i vitt. Armbandet är grått med vita detaljer och har en justerbar knytning med tofsar. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Grått armband med nitar - Snyggt trendigt grått armband med flera lager och nitar. Lätt att matcha med andra accessoarer.🩷
Grått Christian Dior J'Adior armband - Snyggt grått armband från Christian Dior med texten J'Adior broderad i vitt. Armbandet är gjort i vävt tyg och har dekorativa tofsar i ändarna för en trendig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Grått cd armband
Grått cd armband  - 0

Grått cd armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Dior
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grått cd armband oanvänt

ES_SHOP
ES_SHOP
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pikétröja med logga - Snygg svart pikétröja med korta ärmar och knappslå framtill. Tröjan har en liten logga på bröstet och diskreta ränder i rött och vitt på ärmsluten och kragen. Perfekt till jeans för en clean och stilren look strlk s men sitter som M modell är 183. Det är lägsta pris på 649
Maison margiela gats - Snygga svarta sneakers med vita skosnören och bruna gummisulor. Skorna har paneler i mocka och slätare material, samt en klassisk låg siluett. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers.
Grå slitna jeans med hål - Säljer ett par grå jeans med skinny fit och flera slitningar och hål på benen för en trendig, avslappnad look. Jeansen har klassisk femficksmodell och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en edgy vibe.
Liknande annonser
Visa alla