Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie i blått och vitt pasiley mönster. Aldrig använd
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie, aldrig använd
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie, aldrig använd
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie i rosa och gul. Aldrig använd
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie i flanelltyg i blått och vitt med hundar och björnar på. Aldrig använd
Scrunchie handgjord  - Handgjord scrunchie, aldrig använd
Handgjord scrunchie hårklämma  - Hårklämma gjord i vitt satintyg.  Klämman är 8cm lång
Handgjorda stickade scrunchies - Säljer ett gäng stickade scrunchies i olika färger: svart, mörkblå, turkos och blåmelerad. De är fluffiga och har en snygg rynkad form som funkar både som armband och hårsnodd. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med cozy vibe. PRIS : 15 sek för en och 80 sek för alla
Kakaka.se
Kakaka.se
Handgjord scrunchie
Handgjord scrunchie - 89 Handgjord scrunchie - 90

Handgjord scrunchie

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjord scrunchie, 15kr/st + 12kr frakt (om du köper något från mig kan du få det för 10kr/st + gratis frakt) 🦄💕💕💕

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Korthållare  -  Den perfekta julklappen till någon du bryr dig om! En snygg och praktisk plånbok som gör vem som helst glad. Den kommer dessutom i dess förpackning, så den är redo att ge bort direkt.
Örhängen  - Laika!!💕💕egengjorda örhängen i rostfritt stål. 129 kr/par, 139 kr/ glittrigt par. December deals så långt lagret räcker. Överrasknings julkit med 6 par örhängen för 350, värde 789. Och 3 för 2 på utvalda örhängen
 Vuitton nyckelring i silver och grått - Exklusiv  Vuitton nyckelring med silverfärgade metalldetaljer och grå läderrem. Rund bricka med -logga i silver och grått, samt präglad text. Snygg och stilren accessoar med klassisk design och lyxig känsla.
Armband - Guldpläterad
Pärl halsband  -  Så fina dropp pärlhalsband! Gjort själv💞 Har endast i silver just nu men om guld önskas så kan jag köpa in det!💓   🌟39-43cm
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.