Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci bälte - Brunt och svart Gucci bälte, storlek 85. Låda, dustbag finns
Gucci bälte  - Helt oanvänt Gucci bälte i svart med silver. Kvitto finns samt sitter blomberingen kvar. Ny pris 4000kr. Box och dustbag ingår.
Gucci bälte - Intresse koll på mitt Gucci bälte. Varsamt använd och låda, dustbag och kvitto medföljer! Äkta såklart. Längd 80. Nypris är 5450kr
Gucci Bälte - Säljer min fina bälte som aldrig kom till användning  Helt ny och i storlek 115-120
Gucci bälte  -  Säljer nu mitt Gucci bälte så om jag har använt en gång men sen bara blivit liggandes är helt oskådat och som ett nytt 😁
Gucci bälte - Fick det i present av en vän men har tyvärr slarvat bort både dustbag och lådan. Skicket på bältet skulle jag säga är en 8/10. Den enda skavanken som finns är att ett av hålen man spänner i är någorlunda slitet från användning.  Nypris 330€, PM för info
Gucci bälte
Gucci bälte - 89 Gucci bälte - 90 Gucci bälte - 91

Gucci bälte

Storlek: 95x38
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci bälte bästa kopian du kan hitta på marknaden

nils Johanson
nils Johanson
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja framtill och huva med röd, vit och marinblå insida. Ärmsluten har matchande ränder i samma färger. Justerbar huva med snören och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för en chill och stilren look.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med hel dragkedja och klassiskt rutmönstrat foder i huvan. Hoodien har två fickor framtill och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Dior b22 - Snygga svarta Dior sneakers med vit sula och meshdetaljer för extra ventilation. Skorna har svarta och gråa snören samt en chunky sula som ger en modern look. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort i vardagen.
Liknande annonser
Visa alla