Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Snake Gucci Bälte
Snake Gucci Bälte - 89 Snake Gucci Bälte - 90 Snake Gucci Bälte - 91 Snake Gucci Bälte - 92

Snake Gucci Bälte

Storlek: 100 cm
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Svart

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snake Gucci Bälte|Helt Ny|Box finns|100cm lång|Sällsynt|Fraktar och Möter upp|

Alexander
Alexander
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci keps (snake) - Säljer nu min äkta Gucci snake keps, den är i bra skick och är i storlek XS. Kepsen säljs ej längre och är svår att få tag på i nuläget. Den är äkta och har lapparna inuti som bevis. Kvittot är tyvärr inte kvar eftersom köpte den begagnad
Gucci king snake - Hej säljer nu en Gucci king snake i storlek M (57cm) den är nästan helt ny har använt den kanske 3 gånger. Det är bara att skriva till mig om frågor. Pris kan diskuteras
Gucci bälte snake - Gucci bälte snake. Svart, röd och vita detaljer. Svår modell att idag få tag på, köpt via Gucci hemsidan och kvitton finns! Samt boxar osv som bilderna visar. Nyskick och använt få gånger! Storlek 95cm.
Snake keps Gucci  - Snygg svart keps med ett iögonfallande ormmönster i rött och vitt på framsidan. Kepsen har en nätpanel på baksidan för bättre ventilation och en justerbar rem för perfekt passform.
Gucci korthållare svart (snake) - TAR HELST EMOT BYTEN!!!!!!  Gucci korthållare i svart skinn med ikoniskt GG-mönster och en cool röd och vit orm på framsidan. Plånboken har dragkedja, flera kortfack och en grön-röd handledsrem. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Gucci keps snake - Kvitto finns tyvär inte kvar men pris kan diskuteras.
Gucci snake keps - Tjo säljer min Gucci keps som är i bra skick. Har box och tygpåse
Gucci keps snake  - Väldigt fin och sällsynt Gucci keps Köpt för ca 3 år sedan
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.