Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps - Säljer min gucci king snake keps för jag har köpt en ny keps, Den är Storlek S helt äkta. Alla tillbehör medföljer i lådan, kontakta för att veta mer.
Gucci keps  - Gucci keps storlek S
Gucci keps - Köpt ifrån Gucci butiken i barcelona, Spanien. Kepsen är i väldigt bra skick och har ej kommit till användning så mycket som tänkt eftersom att den är storlek s och har vanligtvis xs. Kepsen är dock i utmärkt skick👍
Gucci keps  - Säljer en svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram och en röd-vit orm broderad på framsidan. Kepsen har mesh på baksidan för extra ventilation och justerbar passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Gucci Keps - Bra skick, gammla modellen bara ett litet rivmärke där framme
Gucci keps  - Säljer min Gucci keps, den är riktigt frecsh extremt bra skick vällvårdad. Väldigt ovanlig med
Gucci keps - Säljer en helt ny och fräsch Gucci keps som är köpt från Gucci i Stockholm. Som ni ser på bilderna, så finns allting med och följs med. Nypris på denna kepsen ligger på 5850kr. Jag har använt den 1-2 gånger, det för att jag har slutat använda keps. VID SNABBAFFÄR KAN PRISET DISKUTERAS!!!
Gucci Keps - Jag säljer min keps för den ej används längre. Kepsens skick är mycket bra och väl omhändertagen. Kepsen är storlek S.
Gucci keps
Gucci keps - 89

Gucci keps

Storlek: S
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, jag säljer min Gucci keps som är i bra skick tags och allt kommer med. Skriv för fler bilder, priset kan diskuteras vid snabb affär

Axe11
Axe11
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
Alvaz Essentials ”Heart Arrow Ring” inspirerad ring - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Justerbar och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Dior halsband i guld  - Helt nytt rostar inte, man kan bada och allt med det
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silver pläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart skärp med H-spänne skriv innan köp så löser jag annons med rätt storlek - Säljer ett svart skärp från H med klassiskt H-format metallspänne i silver. Skärpet är gjort i präglat skinn med vita sömmar längs kanterna. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.