Alla kategorier > Accessoarer
Gucci keps jumbo
Gucci keps jumbo  - 89 Gucci keps jumbo  - 90 Gucci keps jumbo  - 91 Gucci keps jumbo  - 92

Gucci keps jumbo

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci

2800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer min keps som jag haft några veckor. Den är i nyskick och säljs för att jag inte är så nöjd med passformen. Pris kan diskuteras

Roni
Roni
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci keps jumbo - En snygg keps ifrån Gucci med topp kvalité, skriv för flera bilder eller annat! Fraktar snabbt efter köp 🚚
Gucci jumbo keps beige - Riktigt snygg Gucci jumbo keps som inte är sönder nånstans. Den är lite smutsig i insidan men inget som inte går att tvätta bort. Du får med boxen till kepsen och allt är i mycket bra skick. Det går att förhandla pris!
Gucci keps Jumbo - Snygg svart keps från Gucci med GG-monogram i mörk ton över hela kepsen. Klassisk böjd skärm och meshmaterial som ger en cool vibe. Kommer med original dustbag och grön Gucci-box. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv streetstyle-accessoar.
Gucci jumbo keps  - Snygg svart keps från Gucci med ikoniskt GG-mönster över hela kepsen. Justerbar rem bak i skinn och detaljer i svart textil. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och stilren accessoar med streetkänsla.
Gucci jumbo keps - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i ton-i-ton över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm, justerbar rem baktill och är tillverkad i ett slitstarkt tyg med detaljer i läder. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle-look.
Svart Jumbo Gucci keps - Snygg svart keps från Gucci med ikoniskt GG-mönster över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och justerbar rem baktill. Tillverkad i slitstarkt tyg med exklusiv känsla, perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Gucci jumbo keps - Fet keps passar inte min huvudform
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Acne mössa svart  - Hej! Säljer nu min knappt använda acne mössa som är mest intill helt ny, den är i storlek one size/vuxen🥰
Ioaku ringar  - Tre nya ioaku ringar💕paket på köpet. Nypris (600) alla är justebara. Tar järna byten😽
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛