Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps orm - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och en stor röd och vit orm på framsidan. Kepsen har böjd skärm och mesh på sidorna för extra ventilation. Kommer med original dustbag och grön Gucci-box. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Gucci keps med orm - Tja säljer min Gucci keps, den e äkta och i mycket bra skick. Storlek 59 cm.
Gucci keps orm - Säljer en snygg gucci keps orm nypris 4000 säljer för 1499 om du vill köpa skriv till mig.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Säljer en svart Gucci keps med klassiskt GG-monogram och en röd orm på framsidan. Kepsen har mesh på baksidan och justerbart band i blått och rött. Tillverkad i bomull och polyester, med tydliga Gucci-detaljer invändigt. Pris kan sänkas
Gucci keps med orm och GG-mönster - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och svart, prydd med en röd, vit och svart orm framtill. Baksidan är i svart mesh för extra ventilation. Justerbar passform och ikonisk streetstyle-vibe. Knappt använd.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och brunt, prydd med en röd och vit orm framtill. Baksidan är i svart mesh med justerbart band i grönt och rött. Tillverkad i bomull och polyester, perfekt för dig som vill sticka ut.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och en röd-vit orm broderad framtill. Justerbar rem baktill med röd och marinblå rand. Kepsen är tillverkad i bomull och mesh för en luftig känsla. Kommer med originalbox, dustbag och tags. Pris kan diskuteras!
Gucci keps med orm och GG-mönster - Säljer en svart Gucci keps med klassiskt GG-monogram och en röd-vit orm broderad framtill. Kepsen har justerbart band bak med röd och blå rand. Tillverkad i bomull och polyester, riktigt snygg och unik accessoar för dig som vill sticka ut.
Narevo

Gucci keps orm Äkta

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci keps i toppskick - en stilren och lyxig accessoar för din outfit. Äkta vara, tillverkad i Italien. Snabb och smidig affär, hör av dig vid intresse! Box och allt medföljer

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Valentino armband med nitar - Snyggt armband från Valentino Garavani i mörkgrönt/grågrönt läder med ljust guldfärgade nitar. Justerbart spänne och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer i original ask och extra nitar etc. Enda defekten: man ser på armbandet vart det varit spänt (se sista bild). Och behövs även putsas lite på spännet, mer bilder kan skickas vid förfrågan.
SassyLeo(M);Medium Stiletto;Curved - Snygga handgjorda press-on naglar i en medium stilettoform med beige och svart leopardmönster, dekorerade med ljusrosa 3D-rosetter och pärldetaljer. Naglarna har en glansig finish och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha unika och trendiga naglar.M: 16 mm, 12 mm, 12,5 mm, 11,5 mm, 10 mm
Seiko fyrkantig klocka vit/blå - Unik Seiko klocka med fyrkantigt boett i silver och blått, vit urtavla med romerska siffror och blå graffiti-text. Vit läderrem med krokodilstruktur och robust spänne i metall. Automatisk mekanism synlig på baksidan. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Handgjort halsband  - Rostfritt stål.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart gg keps - Svart gg keps med orginal lappar. Hör av er om ni har några frågor 🫡
Silverfärgat armband med rosa stenar - Snyggt och tunt armband i silverfärg med dekorativa rosa stenar formade som blad och små klara kristaller. 🩷 aldrig använt
Örhängen med strass trend populär  - Klassiska ikoniska örhängen i mindre modell