Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Gucci klocka
Gucci klocka  - 89 Gucci klocka  - 90 Gucci klocka  - 91

Gucci klocka

Storlek: 0
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci twirl monogram klocka . Rostfritt stål , monogram över hela . Färg brun. Använd men i mycket fint skick . Inga märken eller repor .

HM Olsson
HM Olsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci klocka  - Stilren klocka från Gucci i silverfärgad metall med rektangulärt svart ur och länkarmband med ovala länkar. Klassisk design med diskret logga på urtavlan och graverad baksida. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer.OBS VET EJ OM DEN FUNKAR!!!!!! kan inget om klockor kom med bud
Elegant klocka från Gucci - Snygg och stilren klocka från Gucci med en elegant silverfärgad länk och mörk urtavla. Perfekt accessoar för att lyfta din stil. Klockan har en klassisk design med Gucci-logotypen tydligt synlig på urtavlan. Finns inte att köpa mer. Behövs byta batteri
Gucci klocka  - Säljer dennasuper fina, ärvda, äkta Gucci klockan! Den har inga speciella defekter utan att batteriet behövs bytas! Denna är värt uppåt 7000 så säljer den för 800
Äkta Gucci klocka  - Gucci klocka Modell: YA125513 Original pris: 9100kr con: 9 av 10 Säljer den nu pga lite användning. Sällsynt i Sverige. Original box, orginal prislapp och äkthetsbevis medföljer.
Gucci klocka - Har tyvärr tappat bort kvittot
Guldig fyrkantig klocka från Gucci - Snygg klocka från Gucci med fyrkantig urtavla i guldton och stilren länk i metall. Urtavlan är silverfärgad med minimalistiska markeringar och datumruta. Länken har unika, öppna länkar som ger en modern vibe. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och trendig stil.
Vintage Elegant klocka från Gucci - Snygg Gucci-klocka med en stilren vit urtavla och silverfärgat hölje. Klockan har en svart skinnrem och är Swiss Made. Perfekt för den som vill ha en tidlös accessoar med lyxig känsla.
Vintage Gucci klocka  - Säljer min fina vintage Gucci-klocka i rostfritt stål med silverfärgat metallarmband. Urtavlan har minimalistisk design med siffrorna 12/3/6/9 och diskret Gucci-logga. Klockan känns stabil och rejäl, utan rost eller färgsläpp, och har gravyr på baksidan. Det är en modell från 90-talet. Batteri behöver bytas, men allt annat fungerar som det ska. Pris kan diskuteras! 💫
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras