Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci Bälte  - Säljer mitt svarta gucci bälte i st 110 x 44, däremot är det egna hål gjorde från tidigare ägare. Bältet är köpt på sellpy och har därmed genomgått en äkthetskontroll💕
Gucci bälte  - Säljer ett snyggt Gucci bälte i mycket bra skick. Det är nästan aldrig använt. Har äktehetsbevis🙌🏼
Gucci bälte  - Gucci bälte i gott skick! Äkta
Gucci bälte  - Fint och simplistiskt bälte. Svart Guccibälte som är äkta. Kvitto medföljs inte.
Gucci bälte  - Gucci GG Supreme bälte i svart och grått med klassiskt GG-mönster och stor silverfärgad GG-spänne. Tillverkat i skinn med beige insida. Kommer med originalbox och dustbag. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Gucci bälte  - Gucci supreme bälte, som ni ser på bilden vid hålen så är det lite sönder, hör gärna av er:)))
Gucci bälte  - Snyggt svart skärp från Gucci med klassiskt GG-spänne i silver. Skärpet har diskret mönster med Guccis logga längs hela bandet och är tillverkat i äkta skinn. Insidan är ljusbrun och har präglad märkning. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Gucci bälte 85cm - Snyggt svart skärp från Gucci med ett stort, runt silverfärgat spänne. Skärpet har ett diskret mönster med märkets logotyp präglat längs hela remmen. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Gucci bälte
Gucci bälte - 89 Gucci bälte - 90 Gucci bälte - 91

Gucci bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny och helt oanvända finns i 2 olika färger

Mohamed Darwish
Mohamed Darwish
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Caroline Svedbom armband med rosa kristaller - Snyggt armband från Caroline Svedbom, den har tappat lite färg men annars är den i fint skick💗💗säljer endast då jag vill byta till guld smycken💗
Silverfärgad kedjehalsband med pärlor - Chunky halsband i silverfärgad rostfritt stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet.
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter Halsband - Säljer detta Maria Nilsdotter halsband i guld som är helt nytt, box samt allt som kommer med ingår! Nypris är 3195kr💗bara att skriva om du har frågor😊
guldhalsband med pärldroppar - Halsband i guldtonad metall med sju droppformade vita pärlor som hänger längs kedjan. Kedje storlek 9mm. 40 cm, rostfritt stål.
Rutig Burberrys halsduk i lammull - Säljer en klassisk rutig halsduk från Burberrys i beige, svart, vit och röd. Halsduken är tillverkad i 100% lammull och har fransar i ändarna. Den ikoniska rutiga designen ger en tidlös vibe och passar perfekt till höst och vinter. Inga defekter. Hör av dig vi frågor eller funderingar🤩😃👍.
Ioaku la fleur ring i silver  - Säljer en stor och iögonfallande ring i silverfärg med detaljerade blommor som sträcker sig över fingret. Ringen har en glansig finish och flera blommor i olika storlekar, vilket ger en cool och unik look. Köptes för 600kr men säljer för 200kr❤️den är justerbar