Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps (äkta) - Snygg gucci keps Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. Den köptes för 6000kr säljes för 3000kr storlek L59
Gucci keps   Äkta!! - Äkta gucci keps
Gucci keps med tigertryck och GG-mönster/äkta - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och brunt, prydd med två ilskna tigrar framtill. Baksidan är i svart mesh och justerbar med grön-röd randig rem. Perfekt statement-piece för dig som vill sticka ut. Såklart äkta allt medföljer box och påse. Använd i bra fick som ny
Gucci keps med tigerbrodyr och GG-mönster (Äkta) - Säljer en exklusiv keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och broderade tigrar framtill. Kepsen har svart mesh baktill och justerbar rem. Färgkombinationen är beige, svart och inslag av orange och gul i tigermotivet. Storlek S 57cm. Kepsen är ÄKTA och alla tillbehör samt kvitton finns!
Gucci keps (äkta) - Perfekt keps för dig som älskar kepsar med stil  Skick: 7/10
Gucci keps med GG-mönster(ÄKTA) - Snygg keps från Gucci i beige canvas med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. På sidan finns den ikoniska gröna och röda randen. Perfekt accessoar för att lyfta din streetwear-look. Priset är hög eftersom den har inga skador och är använd vid 7-8gånger  😁
Gucci keps  - Hej! Säljer nu min Gucci keps. Köptes från Guccis hemsida för ca 2 år sedan, och har används till och från. Den har en liten skada som man kan ser på andra bilden men det märks ej när kepsen är på . Allting man ser på bilderna tillkommer!  Strl XS
Gucci keps ”äkta”
Gucci keps ”äkta” - 89 Gucci keps ”äkta” - 90

Gucci keps ”äkta”

Storlek: Small
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Beige

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast haft den i två veckor, köpte den som present till min kille men den va för liten, kvitto finns och box finns. Pris kan diskuteras

Nova
Nova
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kläning  - Kläning stolek M aldrig använd
Jumpsuit  - Jumpsuit aldrig använd
Juicy Couture byxa - Nya vita juicy couture byxa, använt 3 gånger. Säljer den pga att jag knappt använder de. Priset kan diskuteras. Köparen står för frakt 🤍
Svart axelväska  - Säljer en svart axelväska med snygga guldfärgade kedjedetaljer och dragkedja upptill. Väskan är i slät skinnimitation och har ett stilrent, rundat formspråk. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar med plats för det viktigaste.
Svart dunjacka från Parajumpers - Svart dunjacka från Parajumpers med quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Jackan har en gul detalj vid halsen och en bröstficka med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear.
Svart sweatshirt från Stone Island - Svart sweatshirt från Stone Island med klassisk rund hals och lång ärm. Tröjan har den ikoniska logotypen på vänster ärm och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look.
Mörkblå stickad tröja från Moncler - Klassisk fast mörkblå stickad tröja från Moncler med rund halsringning och diskret logga på ärmen. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar för en clean och stilren look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Brun lång dunjacka med äkta kanin päls - Säljer en brun lång dunjacka med stor huva och äkta kanin päls. Jackan har knytband i midjan för snygg passform och stora fickor framtill. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt mysig att bära utomhus.
Svart dunjacka från Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med pälskant på huvan och flera silverfärgade dragkedjor. Jackan har patch på insidan och fickor med dragkedja på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil.
Svartvit pufferjacka från The North Face - Säljer en snygg pufferjacka från The North Face i svart och vitt. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar med sin fluffiga och isolerande design. Passar dig som gillar streetstyle och vill hålla värmen.
Liknande annonser
Visa alla