Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Äkta Gucci
Äkta Gucci   - 89 Äkta Gucci   - 90 Äkta Gucci   - 91

Äkta Gucci

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Gucci solglasögon. Använda med små repor på glaset. Äkthetsbevis finns samt Gucci fodral mm ingår.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Äkta skinn samt päls väska! Mått 23*24*10. Justerbar handtag. Använd men bra skick.
 - Snygg Don Donna väska! Nytt skick. Mått 31*19*11
Liknande annonser
Visa alla
Gucci - Helt ny 6
Gucci keps - Säljer min Gucci keps  Skick 8/10
Gucci keps - Snygg svart keps med en iögonfallande röd vargdesign framtill. Kepsen har ett diskret mönster i bakgrunden och justerbar passform. Perfekt för att ge din outfit en cool touch. Nästan omöjlig få tag på
Gucci Keps  - Helt ny
Gucci keps  - Gucci keps äkta i bra skick
Gucci keps äkta - Inköpt i Gucci butiken i Stockholm. Sparsamt använd
Gucci keps - Äkta Gucci keps till salu då jag inte använder den längre köpt för 1 år sen
Gucci keps - Snygg svart keps från Gucci med diskret GG-monogram i tyget och klassisk röd och grön rand på sidan. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med exklusiv känsla.
Fortsätt i appen →